Pandémia Covid-19 ovplyvňuje rôzne oblasti našich životov, a to vrátane maloobchodu a Samošky. Mať dostatok informácií a inšpirácie je však v týchto dňoch dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Po online kongrese Samoška, ktorý sa uskutočnil na záver roka 2020, prichádza projekt Samoška so sériou online webinárov s názvom Raňajky so Samoškou.  

Projekt Samoška bol už od svojho vzniku v roku 2012 koncipovaný nielen ako kongres, ale ako platforma na podporu slovenského maloobchodného trhu. Okrem veľkých kongresov, umožňujúcich osobné stretnutie všetkých hráčov na tomto trhu a ich dodávateľov, neformálny networking i výmenu názorov a informácií, disponuje širokým spektrom ďalších súčastí.

Samoška nie je len kongres

Dvakrát do roka vychádza špeciál Ozveny Samošky, ktorý je prílohou časopisu Tovar&Predaj. Venuje sa najdôležitejším okamihom, ktoré sa udiali na kongrese Samoška, témam, ktoré zazneli z úst odborníkov a rezonujú v slovenskom maloobchode. Celoročne môžete sledovať aktuálne dianie na spravodajskom webe www.samoskaweb.sk a zároveň máte možnosť raz za mesiac dostať do svojej e-mailovej schránky newsletter Samoška News s prehľadom toho najzaujímavejšieho, čo sa na trhu za uplynulé obdobie udialo. Po celý rok prebieha taktiež komunikácia v rámci komunity na FacebookuLinkedIne. Pravidelné webináre Raňajky so Samoškou sú tak ďalšou súčasťou projektu Samoška.

Kalendár plánovaných webnárov nájdete tu.