10. 8. 2021, Ako správne vyskladanie pivnej sekcie zvýši predaj

V poradí druhý webinár z cyklu Raňajky so Samoškou predstavil tému správneho vyskladania pivnej sekcie, ktoré umožňuje zvýšiť predaje tejto kategórie. Webinár sa uskutočnil 10. 8. 2021 o 10.00 hod. prostredníctvom aplikácie Zoom. Stanislav Kračmer, národný manažér kľúčových zákazníkov pre tradičný trh, Martin Štulrajter, manažér strategického plánovania a projektov, a Hana Šúleková, manažérka rozvoja kategórie zo spoločnosti Plzeňský Prazdroj, a Zdeněk Skála, konateľ agentúry Skála a Šulc, predostreli pohľad na slovenský tradičný trh očami kupujúceho, odhalili vývojové trendy trhu a nazreli taktiež na nákupné správanie zákazníka. Okrem iného sa venovali tiež  špecifikám práce s pivným sortimentom na tradičnom trhu a napokon prezradili i to, ako aktivovať kupujúcich v maloobchode.

Téma: Ako správne vyskladanie pivnej sekcie zvýši predaj

 • Pohľad na slovenský tradičný trh očami kupujúceho
 • Vývojové trendy (produktové, trhové a nákupné správanie)
 • Špecifiká a práca s pivným sortimentom na tradičnom trhu
 • Aktivácia kupujúcich na tradičnom trhu

Nemáte heslo? Ak ste sa webinára zúčastnili, zaslali sme vám ho e-mailom. V prípade, že účastníkom nie ste alebo heslo nemôžete nájsť, zaregistrujte sa a my vám ho zašleme.

Prezentujúci:

Stanislav Kračmer, národný manažér kľúčových zákazníkov pre tradičný trh, Plzeňský Prazdroj

Martin Štulrajter, manažér strategického plánovania a projektov, Plzeňský Prazdroj

Hana Šúleková, manažér rozvoja kategórie, Plzeňský Prazdroj

Zdeněk Skála, konateľ, Skála a Šulc

Záznam webinára, ku ktorého odomknutiu potrebujete heslo, nájdete tu.

Informácie k registrácii:

Webinár je určený obchodníkom na tradičnom trhu a dodávateľom.

 • Každý registrovaný ručí za správnosť uvedených registračných údajov a výber skupiny účastníkov, do ktorej spadá. V prípade, že sa registruje v nesprávnej kategórii, je organizátor oprávnený vystaviť faktúru na doplatok čiastky, ktorá zodpovedá vstupnému pre skupinu účastníkov, do ktorej sa mal podľa zamerania firmy, ktorú zastupuje, registrovať. V prípade pochybností o správnosti kategórie kontaktuje organizátora.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na odmietnutie registrácie.
 • Poplatky: Maloobchodníci a zástupcovia centrál maloobchodných sietí majú vstup ZADARMO. Dodávatelia a ostatní: 75 EUR bez DPH.
 • V prípade plateného vstupu vám bude na základe vyplnenej registrácie zaslaná faktúra.
 • Účastnícky poplatok je splatný pred dátumom konania webinára.
 • Pri neúčasti alebo zrušení registrácie je účastnícky poplatok nevratný.

 

Pre registráciu, prosím, najskôr zvoľte skupinu, do ktorej spadáte.

Cena celkom: EUR bez DPH

 • Odoslaním registrácie objednávate účasť na danom webinári.
 • Spracovateľom poskytnutých údajov je spoločnosť ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., so sídlom Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706. Spracovávanie údajov môžete čiastočne alebo úplne kedykoľvek zrušiť kontaktovaním spoločnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., pomocou týchto webových stránok, na www.atoz.sk či zaslaním e-mailu na distribuce2@atoz.cz.
 • S poskytnutými osobnými údajmi bude zaobchádzané v súlade s platnými zákonmi na ochranu osobných údajov. Celé znenie zásad ochrany osobných údajov je k dispozícii tu.