Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Minit Slovakia je jedným z hlavných dodávateľov pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a Horeca segment na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku a v ďalších európskych krajinách. Zákazníkom prináša čerstvé a kvalitné pekárenské výrobky.

Sortiment v retaile sa skladá z niekoľkých kategórií, akými sú napríklad chleby, korene, kocky, bagety alebo banketky. Kváskový program zohráva dôležitú úlohu pri výrobe, pretože Minit používa prírodný kvások, ktorý dáva výrobkom špecifickú chuť a zaručuje dlhšiu trvanlivosť.

Novinky na trhu

Mriežka slaný karamel

Jemný koláč z chrumkavého lístkového cesta v sebe ukrýva plnku – slaný kamarel. Pridaním soli do sladkého karamelu sa zdôrazní jeho chuť a jemne zmierni sladkosť, čoho výsledkom je gurmánsky zážitok.

 

 

Babičkin koláč s XXL plnkou

Krehký koláč z lístkového cesta ukrýva v sebe lahodnú kombináciu tradičného krémového vaječného likéru a šťavnatých malín. Ide o tradíciu z kuchýň našich starých mám. Sám názov napovedá, že koláč je bohato plnený a chrumkavosť znásobuje posýpka na vrchu. Koláč získal ocenenie Danubius Gastro 2020.

 

Dvojfarebné DUO – tvaroh a lesné ovocie

Dvojfarebný koláč z jemného lístkového cesta lákavého tvaru v sebe ukrýva kombináciu krémového tvarohu a sviežeho lesného ovocia. Sladkokyslá chuť je skombinovaná so sladkým ľahkým tvarohom.

 

Taštička a la Krémeš

Chrumkavý koláčik z lístkového cesta, ktorý svojou kombináciou pripomína obľúbený Krémeš zákusok. Pri jeho vývoji sa Minit nechal inšpirovať touto známou sladkou delikatesou, kde lístkové cesto dopĺňa chuť vanilkovej plnky v kombinácii so smotanovým krémom.

 

XL klobásový trojuholník

Krehká väčšia verzia mini klobásového koláčika, štedro doplnená klobásovou jemne pálivou plnkou. Chrumkavosť koláča znásobuje posýpka zo strúhaného syra s patržleňovou vňaťou.

Kontaktuje:

MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

Múzejná 208/1

929 01 Dunajská Streda

 

Inofolinka: info@minitbakery.sk

Web: www.minitbakery.sk/

FB: www.facebook.com/minitbakery/