Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Ehrmann AG je jednou z najväčších firiem mliekarenského priemyslu v Nemecku. Pritom je, i zostáva, nezávislým rodinným podnikom a vo všetkých oblastiach výroby a obchodu propaguje kvalitu, prirodzenosť a tradíciu.

Okrem prevádzok v Nemecku k spoločnosti patria taktiež výrobné závody v Rusku a v Brazílii, predajné pobočky v Českej republike, Taliansku, v Španielsku, Poľsku, Švédku, Fínsku a v Číne. Pod značkou Ehrmann sa predávajú produkty vo viac než 70 krajinách sveta.

Novinky na trhu

High Protein Kefír 350 g

Množstvo bielkovín, sily a osvieženia. Každodenná lahodná a sýta porcia čerstvosti obsahuje 20 g proteínu. Je bez pridaného cukru, tuku, laktózy i bez lepku. Novinku objavíte v troch príchutiach, a to ružový grapefruit, lahodné ovocie maracuja či jemná natur verzia.

 

High Protein Jogurt 200 g

Poriadna dávka bielkovín s ovocnou príchuťou. To je nový High Protein Jogurt – krémový a bez pridaného cukru či laktózy. Obsahuje 20 g bielkovín a má len 120 kalórií. Nájdete ho v príchutiach: čerešňa – arónia, čučoriedka, malina a granátové jablko, broskyňa a pomaranč.

 

High Vitamin Jogurt 200 g

Veľa vitamínov, obrovské potešenie. Nový jemne sladký High Vitamin Jogurt pokryje 50 % dennej potreby dôležitých vitamínov C, D, B6, B9 (kyselina listová), B12 a horčíku v jednom balení.

Je taktiež bez pridaného cukru, laktózy i tuku, vďaka čomu prináša nízkokalorickú porciu vitamínov pre každý deň. Objavíte ho v príchutiach: červené bobule, tropické ovocie, ostružina a červený pomaranč.

 

 

Grand Mousse 120 g

Novinka Ground Mousse predstavuje viac než len puding. Ide o veľkolepý okamih v spojení jemne vyšľahanej peny a chrumkavých kúskov čokolády. Dostupný je v dvoch príchutiach, a to buď s kúskami čokolády, alebo kúskami lieskových orieškov.

 

Čo nové plánuje spoločnosť na jeseň?

 

Kontaktné údaje

Ehrmann Praha s.r.o.

Sezemická 2757/2

193 00 Praha 9

E-mail : info@ehrmann.cz

www.ehrmann.cz